הבלוגיקה – מפגש הכרות אישי

"פנים אל מול פנים פגישה באמצע החיים...." ידעתי שמתישהו ניפגש, אמנם כרגע לא פנים מול פנים, אבל לפי הסטטיסטיקה אני כמעט באמצע החיים..., אז מה הסיפור שלי?
החיים זימנו לי שילוב מעניין בין תחומים שונים ומגוונים:
* החינוך והלמידה, כמורה לחינוך גופני

* הספורט, כשחקנית ומאמנת כדוריד

* הטכנולוגיה, כמתכנתת וגרפיקאית

* הגאדג'טים, משחקי הקופסא, משחקי החשיבה ומשחקי המחשב והקונסולה כשחקנית פעילה.

חיבור כל התחומים גרם לי להקים את "מגרש המשחקים" הפרטי שלי, המקום בו אני חושבת, ממציאה, קוראת, לומדת, מפתחת, משחקת , מתנסה, מפקששת וכמובן מבלה ונהנית.onut-worry
אחרי תקופה ארוכה החלטתי לפתוח את שערי מגרש המשחקים הפרטי שלי ולהזמין אתכם לבוא ולהנות מהניסיון, הלמידה האינסופית והחוויה של ערבוב כל תחומי חיי לתוך משחקי חשיבה, משחקי קופסה, ערכות הפעלה ייחודיות ושלל חוויות מאתגרות שבקרוב יהיו זמינים לכווווולם.

אני מתעניינת בתחומים רבים וכאן בבלוגיקה אנסה להפגיש אתכם עם תחומי עניין רבים מתוך הזווית המשחקית, לפתוח עבורכם דלתות לעולמות מדהימים עם חיבור רציף למשחקים וחשיבה.

מי זו נוגיקה?
הילדה שבי, נוגיקה היא שילוב בין ההורה המבוגר והאחראי לבין הילד היצירתי, השטותניק וחסר גבולות המחשבה.
עם לידת בתי הבכורה וקבלת התואר היוקרתי - אמא, התעוררה מחדש הילדה שבי שנהנית לשחק, לבחון משחקים מכל זווית, לחשוב ולהמציא, להשתולל, ללמוד, להתנסות, לגלות, לכתוב ולשתף - וכך ב"מגרש המשחקים" הפרטי שלי נולדים הרעיונות מחוץ לקופסא, מתפתחים למשחקים שנכנסים לקופסה - שבקרוב יצאו לאויר העולם.

אז מי אני?
נגה בילגורי, בת 38 (מידי פעם בת 30 ולרוב בת 8) בעלת תואר ראשון והכי יוקרתי - אמא, שהוענק לי בזכות שתי ילדות מדהימות שמלמדות אותי בכל יום מחדש את המשמעות הענקית מאחורי המילה הקטנה 'אמא'.
בנוסף בעלת תואר ראשון (B.ED)    בהוראת חינוך גופני בוינגייט, מאמנת מוסמכת בכדוריד, בעלת תעודת גרפיקאית ומתכנתת .NET
תחביבים: הרשימה ארוווווכה, אתם תתוודעו לכל האהבות, השגעונות והחלומות שלי דרך הבלוג.
untitled-design-2

אחרי שהכרתם אותי, עוד פרט קטן וחשוב - הבלוג נפתח מתוך רצון לשתף בזווית ראיה קצת אחרת ובמטרה לעודד אתכם ואת כל הקוראים להצטרף אליי לקהילה שתדבר בשפת המשחקים והחשיבה על כל הקשור בכל התחומים מתוך משקפי המשחק , החשיבה, הרעיונות ו...הילדים כמובן ולכן אשמח לתגובות וניהול דיונים עניינים ופוריים בנושאים הללו.
אתם מוזמנים להתחיל בפוסט הראשון שלי "הצצה למגרש המשחקים הפרטי שלי" – נתראה שם.
אפשר להפגש גם בפייסבוק בפרופיל האישי שלי noga ozer-bilgorai
או בדף העסקי של נוגיקה - כנסו ואם תאהבו אז אשמח שתלייקקו
או בקבוצת הפייסבוק "מגרש המשחקים של נוגיקה" - הצטרפו אליי - אהבתם? ספרו לחבר'ה,לא אהבתם - ספרו לי.

שלכם,
נגה

2 תגובות

  1. היוש! איזה כיף לקרוא אותך! קראתי ויכולתי ממש לשמוע אותך עומדת מולי ומדברת ומספרת בהתלהבות על הרעיונות שלך. להיות נוגיקה זאת באמת האפשרות להוציא את הילד שבנו ולשחק, וליצור וליהנות. שההורה המבוגר האחראי רק יציץ מדי פעם. אנחנו כבר נסתדר. סקרנית כבר לראות את התוצר של נוגיקה! 🎉
    • כותבת מדהים! מצפה ומחכה להמשך. בהצלחה!

כתיבת תגובה